رفع مشکلات صورت با تزریق چربی

توسط سارا عربی
64 مشاهده

استفاده از فیلر ها و تزریق چربی روش هایی است که امروزه افراد زیادی به دنبال آن هستند. امروزه با استفاده از تزریق چربی افراد می توانند تا به رفع تمامی مشکلات صورت و بدنشان بپردازند.

یکی از رایج ترین نشانه های پیری کاهش حجم چربی در صورت است. در طی فرآیند طبیعی پیری، کلاژن و الاستین صورت شروع به شکست و کاهش یافتن می‌کنند. این تغییرات همراه با کاهش حجم چربی صورت می‌توانند باعث ظاهر شدن خطوط ریز، چین و چروک و حفره هایی در صورت شما می‌شود. با گذشت زمان، تخلیه چربی زیر جلدی باعث ظهور خطوط، چین و چروک و حفره‌های صورت، و همچنین گونه‌های فرو رفته و نازک شدن لب‌ها می‌شود.

در حالی که روش های جراحی بسیاری برای اصلاح این تغییرات ناخواسته وجود دارد، این عمل‌ها معمولا گران هستند و می‌توانند عوارض شدید و زمان بستری طولانی در بیمارستان به همراه داشته باشند. و در حالی که امروزه طیف گسترده ای از ژل‌های پرکننده پوستی   وجود دارد، تزریق چربی، که به عنوان پیوند چربی و یا انتقال چربی نیز شناخته می‌شود، یک راه عالی برای استفاده از چربی طبیعی خود فرد به عنوان یک پرکننده پوستی موثر که شامل هیچ گونه خطر آلرژیک و یا واکنش نامطلوب به یک ماده خارجی نمی‌باشد.

در چه مواردی میتوانیم از تزریق چربی استفاده کنیم؟

تزریق چربی برای رفع چروک

تزریق چربی برای زاویه سازی صورت

تزریق چربی برای رفع گودی زیر چشم

تزریق چربی
این عمل یکی از مناسب ترین روش ها در زمینه جوان سازی پوست است

چه کسانی بهترین کاندید برای تزریق چربی به صورت هستند؟

بر خلاف سایر مواد تزریقی که برای زیبایی استفاده می‌شوند و از محصولات مصنوعی ساخته شده اند، تزریق چربی هیچ گونه واکنش آلرژیک ایجاد نمی‌کند، زیرا بافت چربی از بدن خود شما گرفته می‌شود. در حالی که تزریق چربی روند پیری را متوقف نمی‌کند، برجسته سازی و زیباتر کردن صورت به وسیله تزریق ، ممکن است نیاز به روش های تهاجمی مانند لیفت صورت، لیفت ابرو یا پلک یا سایر جراحی‌ها را به تاخیر می اندازد. این روش علاوه بر کاربرد زیبا سازی صورت، از سایر جهات نیز مفید است. بهترین روش برای تعیین اینکه آیا شما یک نامزد ایده آل برای این تزریق هستید یا خیر، از طریق مشاوره با جراح زیبایی صورت می باشد. این روش یک گزینه خوب برای شما است اگر:

تمایل دارید میزان حجم دهی به صورت شما بالا باشد و یا نیاز به تزریق عمقی بافتی دارید

از لحاظ جسمی سالم هستید

درجه پیری صورت خفیف یا متوسطی دارید

برای بهبود ظاهر خود اهداف خاص، اما واقع بینانه دارید.

اگر شرایط زیر را دارا هستید به سراغ این عمل نروید:

همه افراد کاندیدای مناسبی برای این عمل نیستند. شرایط زیر، بیماران را در معرض خطر مشکلات جدی قرار می‌دهد.

سرکوب شدن سیستم ایمنی بدن

شیمی درمانی

مصرف آکوتان در طی سه ماه گذشته

مشکل قلبی قابل توجه

ایمنی همیشه حرف اول را می‌زند. همیشه جراح خود را از هرگونه بیماری یا مشکل جسمی که قبل از عمل جراحی دارید آگاه کنید.

مزایای این روش نسبت به بقیه روشها:

غییر چهره و حس جوانی پوست صورت از عمده تاثیر های مثبت بعد از تزریق چربی است که این دلیل در میان فواید تزریق چربی صورت بسیار به چشم می آید زیبایی بخشیدن با استفاده از تزریق چربی امروزه به عنوان مهم ترین تکنیک های زیبایی پزشکی مورد توجه است در این روش تزریق که می توان گفت به جوانسازی پوست بدون ایجاد حساسیتی در فرد می انجامد مزایای دیگری نیز وجود دارد.

نیاز نداشتن به استراحت بعد از تزریق

بدون ایجاد حساسیت یا آلرژی در بدن

اصلاح نقص های صورت و افزایش حجم آن

استفاده از مواد به دست آمده از بدن خود شخص

بدون نیاز به بیهوشی

بدون هیچ گونه برش و بخیه و به طور سرپایی

بدون نیاز به بستری

رسیدن به نتیجه مطلوب بعد از چند هفته در صورت وجود ورم و کبودی جزئی

ایمنی بسیار بالا و . . .

همان طور که گفتیم از جمله فواید تزریق صورت نسبت به سایر پرکننده ها علاوه بر نداشتن عفونت و آلرژی در روش تزریق کردن چربی به صورت فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود. در صورت لب ها با توجه به تحرکی که دارند زود تر از سایر قسمت ها ممکن است که نیاز به تمدید تزریق داشته باشد اما نتایج ماندگاری گونه، زیر چشم و پیشانی بسیار بیشتر و ماندگارتر است.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data