چاقی صورت با شیر خشک به شکل خوراکی یا ماسک صورت؟ کدامیک بهتر است؟

توسط مریم کوهشاری
۰ نظر

با وارد کردن کد زیر در اپ رژیم ۵۰ درصد تخفیف بگیرید...

کد تخفیف: dietblogدانلود کنید

چاقی صورت با شیر خشک برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت بدنی زیادی دارند، مناسب است. شیرخشک به دلیل اینکه حاوی مواد معدنی از جمله آهن و اسیدهای چرب است، به چاق شدن صورت کمک می‌کند.‌ همچنین در شیرخشک مقادیر زیادی از انواع پروبیوتیک‌های مفید وجود دارد که به سلامت سیستم گوارش کمک می‌کند. به طور کلی باید شیرخشک و سرلاک را یک ماده‌ی مفید و چاق‌کننده به حساب آورد. در ادامه به راههای چاق شدن صورت با شیر خشک می‌پردازیم.

  • چرا شیرخشک در چاقی صورت مفید است؟
  • ارزش غذایی و خواص شیر خشک برای چاقی صورت
  • چاقی صورت با شیر خشک و جوانه گندم
  • راههای چاقی صورت با شیر خشک
  • مصرف آرد برنج و شیرخشک برای چاقی صورت
  • چاق شدن صورت با ماسک شیر خشک
  • مصرف شیرخشک قبل از صرف صبحانه
چاقی صورت با شیرخشک و جوانه گندم یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای پرشدن صورت است.

چرا شیرخشک در چاقی صورت مفید است؟

شاید شما هم جزء کسانی باشید که فکر می‌کنید شیرخشک تنها غذای مفید برای شیرخوار‌هاست. در حالی که شیرخشک برای بزرگسالان نیز مفید است. در این ماده‌ی غذایی انواع موادغذایی از جمله آهن، ویتامین سی، ید، امگا ۳ و ویتامین ب ۱ وجود دارد. به همین دلیل به سلامت بدن کمک می‌کند. همچنین به دلیل وجود چربی‌های باارزش، شیرخشک باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود. شیرخشک با تأمین موادغذایی مورد نیاز، به چاقی صورت کمک می‌کند. علاوه بر این باعث زیبایی پوست نیز می‌شود.

شیرخشک حاوی موادغذی و قوی متعددی از جمله انواع ویتامین، پروتئین، کربوهیدرات، کلسیم و پتاسیم است. ویتامین D و کلسیم موجود در شیرخشک به استحکام استخوان‌ها کمک می‌کند.

ارزش غذایی و خواص شیر خشک برای چاقی صورت

شیرخشک حاوی موادغذی و قوی متعددی از جمله انواع ویتامین، پروتئین، کربوهیدرات، کلسیم و پتاسیم است. ویتامین D و کلسیم موجود در شیرخشک به استحکام استخوان‌ها کمک می‌کند. همچنین ویتامین A این ماده‌ی غذایی به تقویت بینایی کمک می‌کند. از سوی دیگر وجود پروتئین و کربوهیدرات در شیرخشک باعث چاقی و افزایش وزن می‌شود. افرادی که لاغر و ضعیف هستند، می‌توانند به جای برخی از داروهای چاق‌کننده، شیرخشک مصرف کنند.

چاقی صورت با شیر خشک و ماسک آن

چاقی صورت با شیر خشک و جوانه گندم

چاقی صورت با شیر خشک و جوانه گندم یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای پرشدن صورت است. این دو ماده‌ی مغذی حاوی انواع ویتامین، پروتئین و مواد معدنی هستند. شیرخشک نسبت به شیر مایع مواد مغذی بیش‌تری دارد. در عین حال به سلامت بدن نیز کمک می‌کند. جوانه گندم نیز یکی از مواد مقوی برای چاقی بدن و صورت است. اگر هر دو پودر را با هم مصرف کنید، تاثیر بیش‌تری در چاقی صورت دارد. البته نباید در مصرف این ماده‌ی غذایی زیاده‌روی کنید. زیرا در دراز مدت به کبد آسیب می‌رساند. توصیه می‌شود قبل از استفاده حتماً با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

اگر شیر خشک را به شکل خوراکی مصرف کنید، صورت سریع‌تر چاق می‌شود. اما همزمان با چاقی صورت، اندام هم به مقدار کمی چاق‌تر می‌شود.

راههای چاق شدن صورت با شیر خشک

راههای چاق شدن صورت با شیر خشک متعدد است. این ماده‌ی غذایی را می‌توانید به صورت خوراکی و یا ماسک استفاده کنید. اگر آن را به شکل خوراکی مصرف کنید، صورت سریع‌تر چاق می‌شود. اما همزمان با چاقی صورت، اندام هم به مقدار کمی چاق‌تر می‌شود. در روش ماسک، فقط صورت چاق می‌شود و تاثیری بر روی بدن و سایر اندام‌ها ندارد. در عین به زیباتر شدن پوست هم کمک می‌کند.

چاقی صورت با شیر خشک و جوانه گندم

مصرف آرد برنج و شیرخشک برای چاقی صورت

شیر خشک و آرد برنج به چاقی صورت کمک می‌کنند. البته برای اینکه این دو ماده‌ی غذایی باعث چاقی صورت شود، باید روزانه ۲-۳ قاشق غذاخوری از هر کدام را همراه با شیر مصرف کنید. به دلیل اینکه آرد برنج در شیر خام طعم خوبی ندارد، می‌توانید آن را با شیر بپزید و به صورت فرنی مصرف کنید. سپس شیرخشک را نیز به آن اضافه کنید. همچنین می‌توانید در کنار فرنی، شیرخشک را در آب جوش حل کرده و مصرف کنید.

یکی از راههای چاق شدن صورت با شیرخشک، استفاده از ماسک است. چاقی صورت با ماسک شیرخشک به سفید شدن پوست هم کمک می‌کند. در شیرخشک ویتامین‌هایی وجود دارد که به سفیدشدن رنگدانه‌های پوست صورت کمک می‌کند.

چاق شدن صورت با ماسک شیر خشک

یکی از راههای چاق شدن صورت با شیرخشک، استفاده از ماسک است. چاقی صورت با ماسک شیرخشک به سفید شدن پوست هم کمک می‌کند. در شیرخشک ویتامین‌هایی وجود دارد که به سفیدشدن رنگدانه‌های پوست صورت کمک می‌کند. برای تاثیر این ماده‌ی غذایی بر روی پوست صورت می‌توانید ۲ قاشق غذاخوری از این پودر را با ۳-۴ قاشق غذاخوری آبلیمو ترکیب کنید. سپس خمیر حاصل را بر روی صورت خود بمالید. اجازه دهید این ماسک به مدت ۲۰ دقیقه بر روی پوست بماند و سپس آن را بشویید.
یک روش دیگر برای تهیه ماسک شیرخشک، ترکیب آن با روغن زیتون یا روغن بادام شیرین است. سپس این ماسک را به مدت ۲۰ دقیقه بر روی پوست قرار دهید و بعد بشویید.

راههای چاقی صورت با شیر خشک

مصرف شیرخشک قبل از صرف صبحانه

یکی از راههای چاق شدن صورت با شیر خشک ترکیب آن با آب است. این ترکیب را در زمان صبح و قبل از صرف صبحانه بخورید. اگر شیرخشک را صبح و قبل از صبحانه مصرف کنید، تاثیر بیشتری بر روی چاقی صورت دارد. در زمان شب همزمان با چاق شدن صورت، سایر قسمت‌های بدن هم چاق می‌شوند.

بازنشر

با وارد کردن کد زیر در اپ رژیم ۵۰ درصد تخفیف بگیرید...

کد تخفیف: dietblogدانلود کنید

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data