اپلیکیشن لاغری کرفس | راحت و بی‎دغدغه لاغر شوید

توسط مریم کوهشاری
116 مشاهده

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های لاغری توسط تیم کرفس طراحی شده است. در این اپلیکیشن شما می‌توانید اطلاعات مربوط به اندام و جنسیت خود را وارد کرده و برنامه‌ی غذایی مناسب‌تان را دریافت کنید. یکی از مزیت‌های این برنامه امکان گفتگو و ارتباط با کسانی است که مثل شما به دنبال لاغری هستند. در ادامه به معرفی بیشتر اپلیکیشن لاغری کرفس می‌پردازیم.
مزیت‌های این برنامه عبارتند از:

  • ارائه برنامه لاغری برای همه‌ی گروه‌ها
  • امکان جایگزینی غذاها
  • امکان دریافت اطلاعات در مورد کالری غذاها
  • دریافت اطلاعات در مورد کالری از دست رفته
  • اپلیکیشن لاغری کرفس به شما انگیزه می‌دهد
  • دریافت یادآوری‌ها
  • صرفه‌جویی در هزینه و زمان

ارائه برنامه لاغری برای همه‌ی گروه‌ها

در این برنامه متخصصان مجرب علم تغذیه فعالیت دارند. شما اطلاعات مربوط به سن، جنس، قد، حساسیت غذایی و حتی بیماری‌های خاص خود را وارد می‌کنید. این متخصصان به طور دقیق اطلاعات شما را بررسی کرده و سپس متناسب با آنچه که شما نیاز دارید، برنامه‌ی غذایی تهیه می‌کنند.

اپلیکیشن لاغری کرفس به شما انگیزه می‌دهد

امکان جایگزینی غذاها

در برنامه‌ غذایی که توسط اپلیکیشن لاغری کرفس تهیه می‌شود، برای شما جایگزین‌های متعددی وجود دارد. در وعده‌های غذایی شما می‌توانید خوراک‌هایی که در منزل دارید و یا توان تهیه‌ی آن را دارید، مصرف کنید. اگر قادر به تهیه‌ی برخی از اقلام غذایی نیستید، به جای آن غذای دیگری را مصرف می‌کنید. مقدار هر غذا در وعده‌ها و میان وعده‌ها نیز مشخص شده است.

امکان دریافت اطلاعات در مورد کالری غذاها

یکی از امکانات ویژه در اپلیکیشن لاغری کرفس قابلیت دریافت میزان کالری غذاهای مختلف است. شما نام غذا و میزان مصرف آن را برحسب مقدار (گرم) در قسمتی از این اپلیکیشن وارد می‌کنید. سپس این برنامه به طور خودکار میزان کالری دریافتی را به شما اعلام می‌کند.
با وجود این قابلیت شما می‌توانید در طی روز تمامی غذاهایی را که مصرف می‌کنید، مقدار آن‌ها را اندازه‌ بگیرید. سپس مقدار همه‌ی آن‌ها را بر روی یک کاغذ یادداشت کنید و در پایان شب این اپ به شما مقدار کالری را که در طی یک روز معمولی مصرف کرده‌اید، نشان می‌دهد.

در برنامه‌ غذایی که توسط اپلیکیشن لاغری کرفس تهیه می‌شود، برای شما جایگزین‌های متعددی وجود دارد. در وعده‌های غذایی شما می‌توانید خوراک‌هایی که در منزل دارید و یا توان تهیه‌ی آن را دارید، مصرف کنید.

دریافت اطلاعات در مورد کالری از دست رفته

بخش دیگری از اپلیکیشن لاغری کرفس برای دریافت اطلاعات در مورد میزان کالری است که در طی روز از دست می‌دهید. برای دریافت این اطلاعات کافیست تا فعالیت ورزشی و مدت زمان آن را وارد کنید. سپس برنامه به طور خودکار میزان کالری مصرف شده را به شما اعلام می‌کند.
اگر در پایان روز میزان کالری از دست رفته را از میزان کالری مصرف شده کم کنید، میزان کالری باقی‌مانده در بدن را بدست می‌آورید. سپس با این عدد می‌توانید متوجه روند لاغری یا چاقی خود شوید. در طی یک دوره‌ی زمانی هر شب می‌توانید این روال را ادامه دهید تا به تناسب اندام برسید.

اپلیکیشن لاغری کرفس به شما انگیزه می‌دهد

یکی از مزیت‌های استفاده از این برنامه گرفتن انگیزه است. بدون شک لاغری کار ساده‌ای نیست و بسیاری هم آن را در همان وسط راه رها می‌کنند. تنها کسانی که انگیزه‌ی کافی برای لاغر شدن دارند، تا انتهای مسیر آن را ادامه می‌دهند. اما این افراد موفق چطور انگیزه دریافت می‌کنند؟
در این برنامه شما با گفتگو با کسانی که در گذشته تجربه‌ی لاغری داشته و یا در حال لاغر شدن هستند، صحبت می‌کنید. قطعاً ارتباط با افرادی که مثل شما فکر و یا هدف شبیه به ما را دنبال می‌کنند، می‌تواند شما را در ادامه دادن مسیر مصمم‌تر کند.

در برنامه‌ غذایی که توسط اپلیکیشن لاغری کرفس تهیه می‌شود،

دریافت یادآوری‌ها

یکی از مزیت‌های اپلیکیشن لاغری کرفس دریافت یادآوری برای اجرای برنامه‌ی رژیم غذایی است. شما در این برنامه باید همه‌ی وعده‌ها، میان وعده و نوشیدن آب را به طور دقیق اجرا کنید. در طی روز باید چندین مرتبه آب بخورید تا کالری بیشتری بسوزانید. اما گاهی فراموش می‌کنید که در طی روز آب بنوشید.
با فعال کردن قسمت یادآوری در این برنامه می‌توانید تمامی قسمت‌های آن را مو به مو اجرا کنید. نوشیدن آب تنها بخشی از این برنامه است که اپلیکیشن شما را مطلع می‌کند.

در اپ کرفس شما مجبور به پرداخت هزینه برای دریافت مشاوره، پرسیدن سوال و گفتگو با مشاوران تغذیه نیستید. بلکه فقط یک بار برای دریافت برنامه‌ی غذایی و یا دریافت حرکات ورزشی مناسب با اندام خود هزینه پرداخت می‌کنید.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان

یکی دیگر از مزیت‌های دریافت و نصب اپلیکیشن لاغری کرفس صرفه جویی در زمان و هزینه است. به عبارت دیگر، برای مراجعه به یک متخصص تغذیه باید هزینه‌ی زیادی پرداخت کنید. حتی گاهی ممکن است مجبور شوید چندین مرتبه به کلینیک سر بزنید و در مورد روند برنامه‌ی غذایی با او صحبت کنید. پس به اندازه‌ی تعداد دفعات مراجعه باید هزینه پرداخت کنید.
اما در اپ کرفس شما مجبور به پرداخت هزینه برای دریافت مشاوره، پرسیدن سوال و گفتگو با مشاوران تغذیه نیستید. بلکه فقط یک بار برای دریافت برنامه‌ی غذایی و یا دریافت حرکات ورزشی مناسب با اندام خود هزینه پرداخت می‌کنید. در صورتی که در مورد محصول خریداری شده، به مشاوره و یا رفع ابهام نیاز پیدا کنید، این مرحله برای شما رایگان است.
از سوی دیگر مجبور به صرف زمان برای دریافت برنامه‌های لاغری (رژیم غذایی و حرکات ورزشی) نیستید. این کار در منزل یا محل کار و با کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data