بهترین اپلیکیشن لاغری | اپ لاغری کرفس

توسط مریم کوهشاری
198 مشاهده

وقتی به دنبال یک اپ لاغری هستید، حتماً معیارهای مختلفی از جمله خدمات، سرعت اپ و هزینه‌ها مورد نظر شماست. به هر حال دریافت و نصب بهترین اپلیکیشن لاغری می‌تواند همانند یک متخصص تغذیه در کنار شما باشد. البته افراد سلیقه‌ی متفاوتی برای اپلیکیشن دارند. اما همه‌ی آن‌ها در برخی از معیارها با هم اتفاق نظر دارند. اگر می‌خواهید بدانید بهترین اپلیکیشن لاغری (The best slimming app) چه ویژگی‌هایی دارد، ادامه‌ی این مطلب را دنبال کنید.
آنچه در ادامه می‌خوانید:

  • داشتن برنامه‌های غذایی استاندارد
  • سرعت پاسخ‌دهی به کاربران
  • سرعت عملکرد بهترین اپلیکیشن لاغری
  • امکان دریافت انگیزه
  • ارائه خدمات رایگان
  • امکان دریافت نظرات سایر کاربران
  • قابلیت تغییر برنامه غذایی
  • لاغری موضعی با اپ کاهش وزن
  • امکان یادآوری در اپلیکیشن

داشتن برنامه‌های غذایی استاندارد

اولین ویژگی یک اپ لاغری مناسب ارائه‌ی برنامه‌ی غذایی به کاربران برحسب اطلاعات آن‌هاست. این اطلاعات شامل جنسیت، سن، وزن و قد است. همچنین در برنامه باید به بیماری‌هایی مثل کبد چرب، دیابت، کلسترول خون …. نیز توجه شود. برخی از افراد حساسیت غذایی هم دارند که در برنامه‌ی غذایی اپلیکیشن باید این حساسیت‌ها نیز توجه شود.

اگر می‌خواهید بدانید بهترین اپلیکیشن لاغری چه ویژگی‌هایی دارد، ادامه‌ی این مطلب را دنبال کنید.

سرعت پاسخ‌دهی به کاربران

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین اپلیکیشن لاغری سرعت پاسخ‌گویی به کاربران است. بسیاری از آن‌ها سوالات و ابهاماتی پیرامون اپ دارند که باید به دقت پاسخ داده شود. از سوی دیگر وقتی درخواست خود را برای دریافت برنامه‌ی غذایی ارسال می‌کنند، مدیران این برنامه موظفند در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای آن‌ها رژیم غذایی تهیه کنند.

سرعت عملکرد بهترین اپلیکیشن لاغری

وقتی به سراغ یک اپ رژیمی می‌روید، سرعت عملکرد این اپ اهمیت زیادی دارد. در واقع شما در حال کار با اپ هستید و باید در بخش‌های مختلف و صفحات آن بچرخید. وقتی همزمان تعداد زیادی از کاربران وارد یک اپ می‌شوند، ممکن است عملکرد آن افت کند. اما در یک اپلیکیشن حرفه‌ای حتی با افزایش تعداد کاربران، به هیچ عنوان از سرعت آن کم نمی‌شود.

وقتی به سراغ یک اپ رژیمی می‌روید، سرعت عملکرد این اپ اهمیت زیادی دارد. در واقع شما در حال کار با اپ هستید و باید در بخش‌های مختلف و صفحات آن بچرخید.

امکان دریافت انگیزه

یکی دیگر از ویژگی‌های یک اپ حرفه‌ای برای کاهش وزن، دریافت انگیزه است. کاهش وزن از آن دست برنامه‌های طولانی مدت است که در طی یک دوره‌ی زمانی (سه ماهه، شش ماهه و …) حاصل می‌شود. پس در طی این دوره به انگیزه‌ی کافی نیاز دارید تا بتوانید به لاغری برسید. در غیر این صورت در بین راه از لاغر شدن منصرف می‌شوید.
در یک اپ حرفه‌ای این امکان برای شما وجود دارد که با سایر کاربران هم‌هدف ارتباط برقرار کنید. با آن‌ها گفتگو داشته باشید و از تجربه‌های آن‌ها استفاده کنید. اپلیکیشن لاغری کرفس یکی از نمونه‌های اپ موفق در زمینه‌ی لاغری و کاهش وزن که این امکان را برای کاربران فراهم کرده است.

سرعت عملکرد بهترین اپلیکیشن لاغری

ارائه خدمات رایگان

یکی از ویژگی‌های بهترین اپلیکیشن لاغری ارائه‌ی بخشی از مشاوره‌ها و خدمات به صورت رایگان است. هیچ اپلیکیشنی به صورت کامل رایگان نیست و پرداخت درون برنامه دارد. اما اگر تمام این برنامه به صورت پرداختی باشد، قطعاً کاربران هیچ میل و رغبتی نسبت به آن نشان نمی‌دهند.
وقتی کاربران بتوانند بخشی از نیازها، اطلاعات و مشاوره‌های لازم را به صورت رایگان دریافت کنند، برای خرید برخی دیگر از قسمت‌های اپ هم انگیزه پیدا می‌کنند.

امکان دریافت نظرات سایر کاربران

یک اپلیکیشن حرفه‌ای این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران قدیمی و مشتریان بتوانند نظرات خود را به طور کامل در مورد سرویس‌دهی آن بیان کنند. در اپلیکیشن‌های حرفه‌ای هیچ ترسی برای ابراز نظرات سایر کاربران وجود ندارد. از سوی دیگر کاربران جدید هم می‌توانند با استفاده از این نظرات در مورد نصب اپلیکیشن تصمیم منطقی‌تری بگیرند.

یک اپلیکیشن حرفه‌ای این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران قدیمی و مشتریان بتوانند نظرات خود را به طور کامل در مورد سرویس‌دهی آن بیان کنند.

قابلیت تغییر برنامه غذایی

یکی دیگر از ویژگی‌ها بهترین اپلیکیشن لاغری قابلیت تغییر برنامه غذایی است. در اپلیکیشن کرفس این قابلیت برای کاربران فراهم شده است. به طوری که اگر در بین برنامه با مشکل روبه‌رو شوند و یا نتوانند برنامه را آنطور که باید، پیش ببرند، می‌توانند با کارشناسان تغذیه ارتباط برقرار کنند. پس مجدداً می‌توانند تغییرات لازم در برنامه را دریافت کنند.

لاغری موضعی با اپ کاهش وزن

بسیاری از افراد به لاغری موضعی مبتلا هستند. یعنی همه‌ی بدن آن‌ها چاق نیست و فقط می‌خواهند بخشی از بدن مثل باسن، ران، بازو و یا شکم خود را لاغرتر کنند. در این موارد اپلیکیشن لاغری باید به آن‌ها برنامه‌ی غذایی و حرکات ورزشی متناسب با نیاز کاربر را ارائه دهد. به طوری که نتیجه‌ی آن منجر به لاغری فقط در همان قسمت مورد نظر کاربر شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین اپلیکیشن لاغری سرعت پاسخ‌گویی به کاربران است

امکان یادآوری در اپلیکیشن

برنامه‌ی غذایی باید به طور دقیق در همه‌ی وعده‌ها و میان وعده‌ها انجام شود. در کنار غذا، نوشیدن آب هم اهمیت زیادی دارد. در یک اپلیکیشن لاغری حرفه‌ای، کاربر باید بتواند تمامی وعده‌ها و میان‌وعده را به طور دقیق رعایت کند. قسمت یادآوری در یک اپلیکیشن این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا در صورت مشغله‌ی کاری برنامه‌ی خود را فراموش نکند.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data