اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون – اپلیکشن کرفس

توسط مریم کوهشاری
5992 مشاهده

گوشی‌های آیفون به دلیل داشتن سیستم عامل خاص (iOS) شرایط متفاوتی با گوشی‌های اندروید دارند. اغلب اپلیکیشن‌هایی که به راحتی بر روی سیستم عامل اندروید نصب می‌شود، برای سیستم عامل iOS مناسب نیستند. ویژگی‌های خاص امنیتی در این سیستم عامل باعث شده تا اپلیکیشن‌های مورد نظر آن‌ها همیشه در دسترس نباشد. اما اکنون اپلیکیشن‌های زیادی برای این سیستم عامل طراحی شده است که از جمله می‌توان به اپلیکیشن لاغری فارسی کرفس اشاره کرد. این اپلیکیشن قابلیت‌های زیادی را برای گوشی‌های آیفون به همراه آورده است.
آنچه در ادامه می‌خوانید:

  • نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون
  • مزیت استفاده از اپ لاغری کرفس
  • امکان گفتگو با کاربران ایرانی
  • سرعت بالای اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون
  • امکان دریافت فعالیت‌های ورزشی
  • امکان ثبت اطلاعات در برنامه
  • روش دریافت اپ کرفس برای آیفون
اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون / اپلیکیشن لاغری فارسی برای آیفون

نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون

گوشی‌های آیفون همیشه مشکل دریافت اپلیکیشن‌های لاغری را داشته‌اند. بسیاری از کاربران این گوشی‌ها اغلب به سراغ اپلیکیشن‌های رژیمی خارجی می‌روند. اما این برنامه‌ها هیچ تناسبی با فرهنگ غذایی ایرانیان ندارند. بنابراین کاربران این برنامه‌ها نمی‌توانند نتیجه‌ی دلخواه خود را بگیرند.
برای مثال در فرهنگ صاحبان اپلیکیشن‌های لاغری در خارج از کشور مصرف گوشت خوک و یا نوشیدنی‌های الکلی مجاز است. پس اگر در برنامه‌ی غذایی این موادغذایی را بگنجانند، مطمئناً یک کاربر گوشی ایفون در ایران نمی‌تواند آن را مو به مو اجرا کند.
پس یک راه‌حل بهتر استفاده از اپلیکیشن لاغری به زبان فارسی است که متناسب فرهنگی غذایی ایران طراحی شده باشد. یکی از این اپلیکیشن‌های کاربردی «برنامه‌ی کرفس» است. این اپلیکیشن به تازگی از سیستم عامل IOS هم پشتیبانی می‌کند.

گوشی‌های آیفون همیشه مشکل دریافت اپلیکیشن‌های لاغری را داشته‌اند. بسیاری از کاربران این گوشی‌ها اغلب به سراغ اپلیکیشن‌های رژیمی خارجی می‌روند. اما این برنامه‌ها هیچ تناسبی با فرهنگ غذایی ایرانیان ندارند.

مزیت استفاده از اپ لاغری کرفس

یکی از مزیت‌های دانلود و نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای آیفون امکان استفاده از برنامه غذایی ایرانی است. از سوی دیگر کارشناسان و متخصصان تغذیه که در پشت این برنامه قرار دارند، به زبان فارسی صحبت می‌کنند. بسیاری از کاربران گوشی‌های آیفون قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی نیستند. پس نمی‌توانند از اپلیکیشن‌های لاغری خارجی استفاده کنند.
حتی اگر یک نفر برنامه‌ی غذایی را برای آن‌ها ترجمه کند، در صورت داشتن سوال و یا ابهام قادر به برقراری ارتباط با کارشناسان تغذیه نیستند.

نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون
perfect figure

امکان گفتگو با کاربران ایرانی

یکی از مزیت‌های نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون امکان گفتگو با کاربران ایرانی است. این کاربران همه در ایران زندگی می‌کنند که دارای فرهنگ غذایی مشترک هستند و تجربه‌های خود را در اختیار کاربران ایفون قرار می‌دهند. اما در اپلیکیشن‌های خارجی این امکان در اختیار کاربران ایرانی گوشی‌های آیفون وجود ندارد. آن‌ها نمی‌توانند به راحتی از تجربه‌ی کاربران خارجی استفاده کنند.

یکی از مزیت‌های نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون امکان گفتگو با کاربران ایرانی است. این کاربران همه در ایران زندگی می‌کنند که دارای فرهنگ غذایی مشترک هستند و تجربه‌های خود را در اختیار کاربران ایفون قرار می‌دهند

سرعت بالای اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون

یکی دیگر از مزیت استفاده از اپ‌های رژیمی مثل کرفس برای کاربران گوشی‌های آیفون، سرعت بالای این برنامه‌هاست. کرفس از جمله اپلیکیشنی است که عملکرد رضایت‌بخشی در سیستم عامل اندروید و IOS داشته است. به همین دلیل کاربران گوشی‌های آیفون می‌توانند از یک اپ بومی، فارسی‌زبان و پرسرعت استفاده کنند.

نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای آیفون امکان استفاده از برنامه غذایی ایرانی است

امکان دریافت فعالیت‌های ورزشی

یکی دیگر از مزیت‌های اپلیکیشن لاغری فارسی برای آیفون امکان دریافت فعالیت ورزشی است. کرفس این مزیت را هم برای کاربران گوشی‌های ایفون فراهم کرده است. در واقع این برنامه فقط به رژیم غذایی توجه نکرده است. بلکه در کنار آن، فعالیت بدنی و حرکات ورزشی را نیز برای تمامی گروه‌های سنی با وزن و قد متفاوت در نظر گرفته است.

اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون برای کاربران گوشی‌های اندروید و IOS به یک شکل طراحی شده است. کاربران اندروید می‌توانند اطلاعات مربوط به سن، جنس، وزن، قد، بیماری‌های خاص، حساسیت غذایی و … را در مورد خود در این برنامه وارد کنند.

امکان ثبت اطلاعات در برنامه

اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون برای کاربران گوشی‌های اندروید و IOS به یک شکل طراحی شده است. کاربران اندروید می‌توانند اطلاعات مربوط به سن، جنس، وزن، قد، بیماری‌های خاص، حساسیت غذایی و … را در مورد خود در این برنامه وارد کنند. همین قابلیت برای کاربران گوشی‌های آیفون نیز وجود دارد.
در واقع آن‌ها نیز می‌توانند همانند کاربران گوشی‌های اندروید، از قابلیت‌ها و امکانات اپلیکیشن لاغری کرفس استفاده کنند. پرداخت‌های درون برنامه برای هر دو گروه یکسان است. همچنین نحوه‌ی دریافت برنامه‌ی غذایی و فعالیت در این اپلیکیشن برای هر دو دسته از کاربران یکی است.

نصب اپلیکیشن لاغری فارسی برای ایفون امکان گفتگو با کاربران ایرانی است

روش دریافت اپ کرفس برای آیفون

اگر قصد دارید اپلیکیشن لاغری فارسی برای آیفون را دریافت و نصب کنید، بهتر است به سراغ برنامه‌ی اپ استور (APP Store) و یا Kumoku بروید. دریافت این اپ به صورت رایگان است که می‌توانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. برنامه کرفس به دو بخش رایگان و پولی تقسیم می‌شود. در قسمت رایگان می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد وزن خود، وزن ایده‌ال، شرایط رسیدن به تناسب اندام، محاسبه کالری دریافتی برحسب وزن و نوع غذاها بدست اورید.
همچنین در این اپ می‌توانید ورزش‌ها و فعالیت برای لاغری موضعی را نیز مشاهده کنید. قسمت‌هایی از برنامه‌ی کرفس که باید برای آن پول پرداخت کنید، به ورزش‌ها و حرکات برای لاغری موضعی اختصاص دارد.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data