اپلیکیشن لاغری | اپ لاغری کرفس

توسط مریم کوهشاری
468 مشاهده

این روزها که بسیاری از امور از طریق فضای آنلاین انجام می‌شود، لاغری و تناسب اندام هم وارد فضای اینترنت شده‌اند. اکنون ضرورتی ندارد تا برای دریافت یک برنامه‌ی غذایی به متخصص تغذیه مراجعه کنید. همچنین اگر می‌خواهید در یک کمپین لاغری شرکت کنید و با افرادی که با شما هدف مشترکی دارند، گفتگو کنید، اپلیکیشن لاغری بهترین راه‌حل است. در این زمینه اپلیکیشن لاغری کرفس با ارائه‌ی بهترین خدمات می‌تواند به شما کمک کند تا در زمان کوتاه به وزن دلخواه خود برسید.

عوارض کمبود برخی از مواد غذایی از جمله کربوهیدرات و پروتئین به مرور زمان خود را نشان می‌دهد. ریزش مو، پوکی استخوان، کم خونی، مشکلات گوارشی از قبیل زخم معده و یا ضعف بدن از شایع‌ترین نتایج رژیم‌های خودسرانه است.

لاغری اصولی با اپلیکیشن کرفس

وقتی تغذیه اصولی و استاندارد باشد، شما نه تنها وزن خود را به حد تعادل می‌رسانید، بلکه در سلامت بدن‌تان هم هیچ خللی ایجاد نمی‌شود. بسیاری از افراد به طور خودسرانه اقدام به طراحی رژیم لاغری می‌کنند. این روش ممکن است باعث کاهش وزن و یا در مواردی افزایش وزن شود، اما مشخص نیست که چه آسیبی به سلامت بدن وارد می‌کند.
عوارض کمبود برخی از مواد غذایی از جمله کربوهیدرات و پروتئین به مرور زمان خود را نشان می‌دهد. ریزش مو، پوکی استخوان، کم خونی، مشکلات گوارشی از قبیل زخم معده و یا ضعف بدن از شایع‌ترین نتایج رژیم‌های خودسرانه است. از سوی دیگر مراجعه به پزشکان و متخصصان تغذیه هم کار آسانی نیست.
از یکسو پیدا کردن متخصصان مجرب برای دریافت رژیم اصولی مشکل است. از سوی دیگر هزینه‌های دریافت برنامه‌ی غذایی سرسام‌آور است. این مشکلات باعث می‌شود تا بسیاری از افراد به متخصص تغذیه مراجعه نکنند و خودشان مقدار غذا را کم کنند. حتی در مواردی غذاهای مفید را از برنامه‌ی غذایی خود حذف می‌کنند.
لاغری اصولی با اپلیکیشن کرفس به شما کمک می‌کند تا میزان وزن متناسب خود را پیدا کنید. همچنین در این اپ می‌توانید با گروهی از افراد که همانند شما به دنبال تناسب اندام هستند، گفتگو کنید. با این امکان می‌توانید از تجربیات سایر افراد برای لاغری استفاده کنید.

لاغری اصولی با اپلیکیشن لاغری کرفس

مزیت‌های استفاده از اپلیکیشن لاغری

در اپ لاغری و تناسب اندام شما مجبور به مراجعه به متخصص تغذیه نیستید. بلکه از راه دور با این متخصصین ارتباط برقرار می‌کنید. شما اطلاعات مربوط به قد، وزن، سن و جنسیت خود را در اپ لاغری وارد می‌کنید. سپس متخصصین بر حسب این اطلاعات برای شما برنامه‌ی لاغری آماده می‌کنند.
دستورالعمل‌های مربوط به استفاده از انواع غذا، نوشیدنی و فعالیت بدنی در این نوع اپلیکیشن به شما داده می‌شود. حتی شما می‌توانید روزانه مقدار غذایی که مصرف می‌کنید، در اپلیکیشن وارد کنید. سپس مقدار کالری آن به شما داده می‌شود.
از سوی دیگر برحسب اطلاعات داده شما می‌توانید میزان نیاز روزانه خود به کالری را مشاهده کنید. سپس براساس این مقدار کالری، مقداری غذایی را که باید مصرف کنید، دریافت کنید.

اپ لاغری و تناسب اندام فقط برای نصب و خواندن و دریافت برنامه غذایی نیست. بلکه بخش مهم‌تر آن به عملکرد شما بستگی دارد. برای مثال وقتی برنامه‌ی غذایی دریافت می‌کنید، باید تمامی غذاهای گفته شده را در وعده‌های تعیین شده مصرف کنید.

نحوه‌ی استفاده از اپلیکیشن لاغری

اپ لاغری و تناسب اندام فقط برای نصب و خواندن و دریافت برنامه غذایی نیست. بلکه بخش مهم‌تر آن به عملکرد شما بستگی دارد. برای مثال وقتی برنامه‌ی غذایی دریافت می‌کنید، باید تمامی غذاهای گفته شده را در وعده‌های تعیین شده مصرف کنید. حتی مقدار موادغذایی هم باید به همان شکلی باشد که در برنامه برای شما ارائه شده است.
اگر می‌خواهید از اپ لاغری در زمان کوتاه نتیجه بگیرید، پیروی از دستوران اپلیکیشن ضرورت دارد. از سوی دیگر در این آپ‌های لاغری فعالیت جسمانی و تحرک هم توصیه می‌شود. شما در کنار رعایت نکات تغذیه‌ای، باید فعالیت‌های جسمانی را نیز انجام دهید تا به وزن دلخواه خود برسید.

مزیت‌های استفاده از اپلیکیشن لاغری

مزیت استفاده از اپلیکیشن کرفس

یکی از اپلیکیشن‌های شناخته شده و محبوب در ایران برای لاغری، کرفس است. در این اپ می‌توانید رژیم لاغری مناسب با وزن و قد خود را دریافت کنید. متخصصان تغذیه در این اپلیکیشن برحسب اطلاعات شما و همچنین حساسیت نسبت به برخی از غذاها و حتی بیماری‌های خاص، برنامه‌ی غذایی را برای شما مخص می‌کنند.
یکی از مزیت‌های اپلیکیشن‌ کرفس وجود بخش بلاگ است. در این بخش می‌توانید مقالات زیادی در رابطه با طب سنتی، خواص مواد غذایی ، توصیه‌ها و نکات پزشکی، روش‌های مراقبت و پیشگیری از بیماری و … را بخوانید. همچنین اطلاعات زیادی در مورد روش‌های لاغری، ورزش‌ها و حرکات اصلاحی در این بخش منتشر می‌شود. با خواندن این مطالب می‌توانید سطح اطلاعات خود را برای تناسب اندام و سلامت جسمانی خود و اطرافیان‌تان را افزایش دهید.
در این اپلیکیشن شما با کسانی در ارتباطید که به شدت به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند. ارتباط با آن‌ها انگیزه‌ی شما را برای لاغری بیشتر می‌کند. پس با قدرت بیشتری برای رسیدن به وزن ایده‌آل خود تلاش می‌کنید.

یکی از اپلیکیشن‌های شناخته شده و محبوب در ایران برای لاغری، کرفس است. در این اپ می‌توانید رژیم لاغری مناسب با وزن و قد خود را دریافت کنید.

سخن پایانی

اپ لاغری کرفس با دو بخش رایگان و پرداخت درون برنامه قابل دریافت و نصب است. شما با نصب این برنامه می‌توانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید. اپلیکیشن کرفس و اپلیکیشن رژیم هر دو به شما کمک می‌کنند تا ضمن تناسب اندام و لاغری، سلامت جسمانی خود را نیز حفظ کنید.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data