آیا اپلیکیشن لاغری شکم می تواند لاغری و سلامت را همزمان به شما بدهد؟

توسط مریم کوهشاری
322 مشاهده

چاقی موضعی یکی از مشکلات اغلب ماست. شکم یکی از قسمت‌هایی است که سریع‌تر از سایر قسمت‌های بدن چاق می‌شود. از سوی دیگر لاغر کردن آن هم کار سخت و دشواری است. مصرف مواد غذایی حاوی کربوهیدرات و نداشتن فعالیت جسمانی، تاثیر زیادی در برآمدگی و چاقی شکم دارد. برای لاغری این قسمت از بدن باید رژیم غذایی خاصی را در پیش بگیرید. همچنین انجام حرکات ورزشی مناسب به شما کمک می‌کند تا بدون آسیب به سلامت، تنها شکم خود را لاغر کنید. اپلیکیشن لاغری شکم یکی از راه‌های آسان برای دریافت برنامه‌ی غذایی و حرکات ورزشی است.
آنچه در ادامه می‌خوانید:

  • اپلیکیشن لاغری شکم چگونه عمل می‌کند؟
  • دریافت و نصب اپ لاغری شکم
  • آیا سلامت بدن با اپلیکیشن لاغری شکم حفظ می‎شود؟
  • مزیت دریافت اپلیکیشن کرفس برای لاغری
مزیت‌های اپلیکیشن لاغری شکم

اپلیکیشن لاغری شکم چگونه عمل می‌کند؟

وقتی قصد دارید شکم خود را در مدت زمان کوتاه لاغرتر کنید، باید رژیم غذایی سالم و متناسب با اندام خود را دریافت کنید. جنسیت، قد، وزن و سن نقش زیادی در لاغری دارد. در اپ لاغری شما ابتدا اطلاعات مورد نیاز را وارد می‌کنید. سپس کارشناسان و متخصصان تغذیه که در پشت این اپلیکیشن فعالیت دارند، با دریافت اطلاعات به شما برنامه‌ی غذایی متناسب ارائه می‌دهند.
در اپلیکیشن لاغری شکم هدف اصلی کوچک کردن شکم است و بنابراین در کنار رژیم غذایی، به شما فعالیت‌های جسمانی متناسب هم داده می‌شود. برخی از ورزش‌ها و حرکات باعث کوچکتر شدن شکم می‌شود. در این اپ شما می‌توانید ورزش‌های لازم را دریافت کنید.

اپلیکیشن‌هایی که برای لاغری طراحی می‌شوند به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند. اما برای برخی از قسمت‌ها از جمله دریافت پکیج برنامه‌ی غذایی و حرکات ورزشی، به پرداخت‌های درون برنامه نیاز دارید.

دریافت و نصب اپ لاغری شکم

اپلیکیشن‌هایی که برای لاغری طراحی می‌شوند به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند. اما برای برخی از قسمت‌ها از جمله دریافت پکیج برنامه‌ی غذایی و حرکات ورزشی، به پرداخت‌های درون برنامه نیاز دارید.
شما می‌توانید این نوع از برنامه‌ها را برای سیستم عامل اندروید و یا IOS نصب کنید. دریافت و نصب اغلب برنامه‎ها به صورت رایگان است. جالب‌تر اینکه بسیاری از قسمت‌های کاربردی در برخی از اپلیکیشن لاغری شکم به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. بسیاری از این قسمت‌ها کاربردی هستند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهند.
از جمله‌ی این قسمت‌ها می‌توان به دریافت اطلاعات در مورد میزان اضافه وزن خود اشاره کرد. شما وزن و قد خود را در اپلیکیشن وارد می‌کنید. سپس ربات‌های هوشمند در این برنامه به شما از میزان یا کمبود چربی‌های بدن خبر می‌دهند. در واقع با نصب این برنامه می‌توانید از وضعیت چاقی یا لاغری اندام خود مطلع شوید.

آیا سلامت بدن با اپلیکیشن لاغری شکم حفظ می‌شود؟

بسیاری از افراد می‌خواهند بدون اینکه صورت یا سایر قسمت‌های بدنشان لاغر شود، فقط چربی‌های شکم خود را از بین ببرند. این قسمت بسیار آزاردهنده است و تناسب اندام را به هم می‌ریزد. اما لاغر کردن شکم کار راحتی نیست. گاهی به جای اینکه شکم لاغر شود، صورت ضعیف و لاغر می‌شود که زیبایی خود را از دست می‌دهد.
به همین دلیل داشتن یک برنامه غذایی مناسب که به شما کمک کند تا فقط این قسمت از اندام خود را لاغرتر کنید، ضرورت دارد. در یک اپلیکیشن لاغری شکم شما می‌توانید با متخصصان تغذیه ارتباط برقرار کنید. در این نوع از اپ‌ها به شما پکیج لاغری داده می‌شود که با کمک آن می‌توانید فقط شکم خود را فقط به مقدار کمی لاغرتر کنید. البته تضمین زیادی برای این موضوع وجود ندارد و ممکن است حتی با تلاش زیاد هم به نتیجه نرسید.

کرفس با لاغری موضعی و مخصوصاً شکم مخالف است. براساس نظر کارشناسان تغذیه فعال در این اپلیکیشن، لاغری یک قسمت از بدن می‎تواند عوارض جبران ناپذیری را برای سلامت بدن به دنبال داشته باشد.

آیا سلامت بدن با اپلیکیشن لاغری شکم حفظ می‌شود؟

یکی از سوالات رایج بسیاری از کاربران در مورد حفظ سلامت بعد از لاغری شکم است. تیم کرفس با لاغری موضعی و مخصوصاً شکم مخالف است. براساس نظر کارشناسان تغذیه فعال در این اپلیکیشن، لاغری یک قسمت از بدن می‎تواند عوارض جبران ناپذیری را برای سلامت بدن به دنبال داشته باشد. ما به دلیل اهمیتی که برای سلامت کاربران قائل هستیم، توصیه می‌کنیم که به دنبال لاغری کامل باشند.

کوچک کردن شکم و یا لاغری کار سخت و دشواری است و نمی‎تواند سلامت بدن را تضمین کند. برای مثال شما قصد دارید فقط شکم خود را در مدت کوتاه لاغر کنید که قطعاً باید از خوردن غذاهای حاوی کربوهیدرات خودداری کنید. این در حالیست که وجود این ماده‎ی مغذی برای بدن ضرورت دارد. نبود آن می‎تواند عوارض جبران‏‎ناپذیری را به سیستم مغز، رشد بدن و … وارد کند.

با اپلیکیشن لاغری شکم فقط شکم را لاغر کنید و خوش اندام بمانید

مزیت دریافت اپلیکیشن کرفس برای لاغری

یکی از مزیت‌های استفاده از اپ لاغری مثل کرفس، ارتباط مستقیم و بدون محدودیت با متخصصان تغذیه است. اگر بخواهید برنامه‌ی غذایی خود را از یک متخصص تغذیه در شهر خود دریافت کنید، ممکن است همیشه قادر نباشید با او ارتباط برقرار کنید اما با این اپ گر در میانه‌ی برنامه‌ی غذایی با مشکل برخورد کنید و یا نتوانید طبق اصول برنامه پیش‌ بروید، می‌توانید از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های متخصصان تغذیه در این اپ استفاده کنید.

البته فراموش نکنید کرفس یکی از اپلیکیشن‎های لاغری است که در زمینه‎ی لاغری موضعی فعالیت ندارد. این اپ با لاغری موضعی مخالف است و فعالیتی در زمینه‌ی لاغری موضعی شکم ندارد. بلکه این اپلیکیشن بر روی لاغری کامل بدن و حفظ سلامت تاکید دارد. چرا که لاغری شکم به تنهایی ممکن نیست و مشکلات زیادی را برای سلامت شما به دنبال دارد. پس برای لاغری شکم روی این App حساب باز نکنید.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data