۴ ورزش در خانه برای لاغری بازو در یک ماه

توسط admin
11397 مشاهده

ورزش در منزل برای لاغری بازو (Home exercise for arm slimming) به شما کمک می‌کند تا در مدت کوتاه چربی‌های اضافه در این قسمت از بدن خود را ذوب کنید. البته به شرط اینکه این ورزش را به طور مداوم و همیشه انجام دهید. اگر بخواهید برای مدتی ورزش را مرتب انجام دهید و بعد آن را رها کنید، هیچ تاثیری بر روی تناسب اندام شما نخواهد داشت. در ادامه به معرفی چند حرکت ورزشی ساده در خانه برای لاغر کردن بازو می‌پردازیم.

  • ورزش بازوی سه سر برای لاغری بازوها
  • ورزش در منزل برای لاغری بازو با شیب عضله
  • کوچک کردن بازوها با ورزش تخته جانبی
  • کوچک کردن بازوها با شنای سوئدی
 ورزش در منزل برای لاغری بازو با شیب عضله

ورزش بازوی سه سر برای لاغری بازوها

یک ورزش در خانه لاغری بازو انجام حرکت بازوی سه سر است که در آن چربی‌های اضافه در قسمت عضله سر سه در پشت بازو از بین می‌رود. با کمک این ورزش می‌توانید بازوهای خود را خوش فرم‌تر کنید. حرکت ورزشی بازوی سه سر نوعی تمرین هوازی هم محسوب می‌شود.

یک ورزش در خانه لاغری بازو انجام حرکت بازوی سه سر است که در آن چربی‌های اضافه در قسمت عضله سر سه در پشت بازو از بین می‌رود. با کمک این ورزش می‌توانید بازوهای خود را خوش فرم‌تر کنید.

طریق انجام این ورزش

برای انجام این حرکت ورزشی باید بر روی زمین بنشینید و سپس پاهای خود را بگیرید و به‌هم بچسبانید. حالا دست‌های خود را روی زمین قرار دهید و شانه‌ها را از هم باز کنید. پاها باید در پشت باسن قرار بگیرند. در همین حالت باید انگشت دست به سمت باسن و زانوها خم شوند.
پاهای خود را روی زمین قرار دهید و بازوها را صاف کنید و باسن را به سمت بالا بیاورید. این حرکت ورزشی باعث ایجاد فشار بر روی بازو می‌شود. اکنون آرنج چپ خود را خم و دست راست را صاف کنید و باسن را به سمت پایین بیاورید. اما نباید به زمین برسد. این حرکت را برای بازوی دیگر هم انجام دهید. این حرکت ورزشی را در ۳ ست ۱۲ تایی انجام دهید.

ورزش در منزل برای لاغری بازو به شما کمک

ورزش در منزل برای لاغری بازو با شیب عضله

یکی دیگر از ورزش‌های مؤثر برای از بین بردن چربی‌های اضافه در پشت بازو، انجام حرکت ورزشی شیب عضله سه سر است. این ورزش را باید با کمک یک صندلی انجام دهید. همچنین می‌توانید بدون صندلی و با کمک ۲ پا نیز آن را در خانه انجام دهید. در این ورزش بر روی عضلات سه سر فشار زیادی وارد می‌شود که انقباض عضلانی و کشش آن را به دنبال دارد. پس یک حرکت مؤثر برای لاغر کردن بازوهاست.

یکی دیگر از ورزش‌های مؤثر برای از بین بردن چربی‌های اضافه در پشت بازو، انجام حرکت ورزشی شیب عضله سه سر است. این ورزش را باید با کمک یک صندلی انجام دهید.

طریقه‌ی انجام این ورزش

ابتدا یک صندلی را در موقعیت ثابت قرار دهید و سپس به اندازه‌ی ۳ قدم از آن دور بمانید. دست‌ها را به اندازه‌ی عرض شانه‌ها از هم جدا کنید و ۳-۴ قدم از صندلی دور شوید. حالا بدن خود را صاف و زانوها را خم کنید تا در ارتفاع صندلی یا میز قرار بگیرید. حالا آرنج خود را خم کنید و بدن خود را به پایین بروید. این حرکت ورزشی را باید در طی روز ۳ ست ۲۰ تایی انجام دهید.

اگر یک فیلم ورزش در خانه برای لاغری بازو را ببینید

کوچک کردن بازوها با ورزش تخته جانبی

اگر یک فیلم ورزش در خانه برای لاغری بازو را ببینید حتماً در آن ورزش تخته جانبی در آن آموزش داده می‌شود. این حرکت ورزشی هم مثل دو ورزش قبلی تاثیر زیادی در کوچک کردن بازوهای شما دارد. به شرط اینکه آن را همیشه و به طور مرتب انجام دهید. این ورزش در عضله سازی در بازوها نیز تاثیرگذار است.

اگر یک فیلم ورزش در خانه برای لاغری بازو را ببینید حتماً در آن ورزش تخته جانبی در آن آموزش داده می‌شود. این حرکت ورزشی هم مثل دو ورزش قبلی تاثیر زیادی در کوچک کردن بازوهای شما دارد.

طریقه انجام این ورزش

برای انجام این ورزش ابتدا بر روی شکم روی زمین دراز بکشید و دست‌ها را به اندازه‌ی عرض شانه‌ها باز کنید و روی زمین قرار دهید. حالا کف‌ پاها را به هم متصل کنید. انگشتان دست باید به سمت بیرون باشد و با بدن در یک خط مستقیم قرار بگیرد. دست چپ را به سمت راست ببرید و به سمت کف پای راست نگهدارید.
این حرکت را با دست راست و پای چپ نیز انجام دهید. بعد از هر بار که این حرکت را انجام می‌دهید به حالت اول برگردید و شکم را به سمت ستون فقرات و لگن بکشید. این حرکت را در ۳ ست ۱۲ تایی انجام دهید.

یک ورزش در منزل برای لاغری بازو انجام شنای سوئدی در منزل است

کوچک کردن بازوها با شنای سوئدی

یک ورزش در منزل برای لاغری بازو انجام شنای سوئدی در منزل است. این ورزش فشار زیادی را بر روی بازو وارد می‌کند. برای این ورزش به هالتر، دمبل و یا سایر تجهیزات یک باشگاه را نیاز ندارد. بلکه به راحتی و بدون هیچ وسیله‌ای می‌توانید در خانه آن را انجام دهید.

ورزش در منزل برای لاغری بازو / ورزش در خانه لاغری بازو

طریقه‌ی انجام این ورزش

برای انجام این ورزش باید رو به شکم بر روی زمین دراز بکشید و در موقعیت شنا قرار بگیرید. حالا پاها را در یک موقعیت ثابت نگهدارید و دست‌ها را به‌اندازه‌ی عرض شانه از هم باز کنید. در همین زمان باید آرنج صاف و بدون خمیدگی باشد. برای پایین آوردن بدن آرنج را کمی خم کنید.
توجه داشته باشید که شکم نباید زمین را لمس کنید. این ورزش را روزانه ۳ ست ۱۰ تایی انجام دهید. شنای سوئدی باعث ایجاد فشار به قسمت بازو شده و چربی‌های اضافه را در آن ذوب می‌کند.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data