۳ ورزش در خانه برای لاغری شکم + همراه با تصویر

توسط admin
1737 مشاهده

شکم برآمده و چاق تناسب اندام شما را به‌هم می‌ریزد. این لاغری و تخت‌کردن شکم یکی از هدف‌های بسیاری از کسانی است که به باشگاه‌های ورزشی می‌روند. رژیم‌های سفت و سخت، ورزش‌های سنگین و فعالیت بدنی می‌تواند به کوچک کردن شکم کمک کند. ورزش در خانه برای لاغری شکم و پهلو هم یکی از بهترین راه‌های تناسب اندام است. این روش برای بانوانی که فرصت رفتن به باشگاه را ندارند و یا افراد شاغلی که به دلیل مشغله‌ی زیاد نمی‌توانند از سالن ورزشی استفاده‌ کنند، مناسب است. در ادامه به معرفی چندین حرکت ورزشی می‌پردازیم.

  • در خانه بمانید و لاغر شوید
  • انجام حرکت دراز و نشست یا ورزش کرانچ
  • با نشست معکوس شکم خود را تخت کنید
  • حرکت ورزش شکمی کرانچ معکوس
  • حرکت ورزشی کرانچ دوچرخه برای شکم

در خانه بمانید و لاغر شوید

تماشای فیلم ورزش در خانه برای لاغری شکم یکی از راحت‌ترین روش‌های رسیدن به اندامی زیباست. اگر فرصت کافی برای رفتن به باشگاه یا سالن ورزشی را ندارید، می‌توانید در خانه ورش کنید. اما در کنار آن باید یک رژیم غذایی اصولی و استاندارد را در پیش بگیرید. بهترین راه برای کوچک کردن شکم و پهلو، رژیم غذایی و ورزش است.
اگرچه این روزها بسیاری از شرکت‌ها با تبلیغات گسترده‌ی داروهای لاغری، سعی می‌کنند، محصولات خود را به شما بفروشند. اما فراموش نکنید که هیچ راهی بهتر از ورزش و رژیم غذایی اصولی نمی‌تواند تناسب اندام و سلامتی را با هم به شما هدیه دهد. در طی روز با فیلم ورزش در خانه برای لاغری شکم می‌توانید وزن زیادی را کم و شکم خود را تخت کنید.

یکی از بهترین نوع ورزش در خانه برای لاغری شکم انجام ورزش دراز و نشست است. هیچ ورزشی به اندازه‌ی کرانچ نمی‌تواند شما را از شر چربی‌های اضافه و برآمده شکم خلاص کند. ا

انجام حرکت دراز و نشست یا ورزش کرانچ

یکی از بهترین نوع ورزش در خانه برای لاغری شکم انجام ورزش دراز و نشست است. هیچ ورزشی به اندازه‌ی کرانچ نمی‌تواند شما را از شر چربی‌های اضافه و برآمده شکم خلاص کند. این حرکت ورزشی، بیشتری فشار را به قسمت شکم وارد می‌کند. میزان چربی سوزی در آن بالاست و به همین دلیل با ادامه‌ی تمرینات دراز و نشست، در مدت کوتاهی وزن زیادی کم می‌کنید.

ورزش در خانه برای لاغری شکم و پهلو

طریقه‌ی انجام ورزش

برای انجام این ورزش بر روی یک تشک یا تخت بخوابید و سپس زانوهای خود را خم کنید. به طوری که کف پا روی زمین قرار بگیرد.
حالا دست‌های خود را روی سینه به صورت ضرب‌در قرار دهید یا پشت سر خود بگذارید. نفس عمیقی بکشید حالا بدون اینکه زانوها را صاف و یا بلند کنید، بالا تنه را از روی زمینه بلند کنید. در همین حال نفس خود را آزاد کنید و بعد از اینکه قسمت چانه، زانوها را یک ثانیه لمس کرد، دوباره به حالت قبل بازگردید.
این ورزش را باید ۲ – ۳ ست و هر ست ۱۰ بار انجام دهید. البته ۳۰ مرتبه در طی روز برای افراد مبتدی است. به مرور زمان تعداد آن را افزایش دهید. این ورزش در خانه برای لاغری شکم و پهلو فوق‌العاده تأثیرگذار است.

لاغر کردن شکم به زحمت زیادی نیاز دارد. یک حرکت ورزشی دوم برای لاغری شکم، انحام حرکت نشست معکوس است. احتمالاً در ابتدای انجام این ورزش فشار زیادی به بدن شما وارد می‌شود.

با نشست معکوس شکم خود را تخت کنید

لاغر کردن شکم به زحمت زیادی نیاز دارد. یک حرکت ورزشی دوم برای لاغری شکم، انحام حرکت نشست معکوس است. احتمالاً در ابتدای انجام این ورزش فشار زیادی به بدن شما وارد می‌شود. اما به دلیل تاثیری که بر روی چربی‌سوزی دارد، به تخت شدن شکم کمک زیادی می‌کند.

تماشای فیلم ورزش در خانه برای لاغری شکم یکی از راحت‌ترین روش‌های رسیدن به اندامی زیباست

طریقه‌ی انجام

برای اینکه بتوانید ورزش در خانه برای لاغری شکم و پهلو را به خوبی انجام دهید، در ورزش دراز و نشست باید هنگام بلند شدن، پاها را همزمان با حرکت شانه‌ها کج کنید. در این ورزش میزان چربی‌هایی که از بین می‌رود، نسبت به کرانچ کمتر است. این حرکت برای کسانی که شکم کوچکتری دارند، مناسب است.

اگر یک بار فیلم ورزش در خانه برای لاغری شکم را مشاهده کنید، حتماً در آن حرکت کرانچ معکوس را مشاهده خواهید کرد. ورزش کرانچ معکوس هم تاثیر زیادی به کوچک کردن شکم و پهلو دارد.

حرکت ورزش شکمی کرانچ معکوس

اگر یک بار فیلم ورزش در خانه برای لاغری شکم را مشاهده کنید، حتماً در آن حرکت کرانچ معکوس را مشاهده خواهید کرد. ورزش کرانچ معکوس هم تاثیر زیادی به کوچک کردن شکم و پهلو دارد.
طریقه‌ی انجام
برای انجام دراز و نشست کرانچ معکوس باید بر روی تشک یا حصر دراز بکشید و سپس پاها را به سمت بالا ببرید. به صورتی که کف پاها رو به بالا باشد. حالا یک زانو را از طرف دیگر عبور دهید. نفس را درون سینه حبس کنید و قسمت بالای تنه‌ی خود را به سمت لگن بالا بیاورید. در همین حالت نفس را آزاد کنید.
این حرکت را باید در روز ۳ ست و در هر ست ۱۲ بار انجام دهید.

یکی از بهترین نوع ورزش در خانه برای لاغری شکم انجام ورزش دراز و نشست است.

حرکت ورزشی کرانچ دوچرخه برای شکم

یکی از ورزش‌های مؤثر و عالی برای لاغری شکم و پهلو، انجام حرکت ورزش دوچرخه‌سواری است. اما چون در منزل این امکان برای شما فراهم نیست، بهتر است با حرکت ورزشی شروع کنید.

این ورزش در خانه برای لاغری شکم و پهلو فوق‌العاده تأثیرگذار است.

طریقه‌ی انجام

برای انجام این حرکت همانند حرکت‌های قبلی بر روی زمین دراز بکشید و سپس دست‌ها را در کنار پهلو و یا در پشت سر قرار دهید. حالا پاها را از روی زمین بلند و سپس زانوهای خود را خم کنید. حالا زانوی سمت راست را به سمت قفسه‌ی سینه ببرید و پای چپ را دور کنید. این حرکت را برای زانوی سمت چپ و پای راست هم انجام دهید. این ست را ۳ بار و در هر مرتبه ۱۲ بار تکرار کنید.

مطالب پیشنهادی ما برای شما

نظر دادن

Dream League Soccer APK 2020 + MOD + OBB Data